Temat: RANGER 2007
View Single Post
Stary 03-01-2008, 15:54   #4
Huby
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2007
Skąd: Wawa
Postów: 69
Domyślnie

Wiesz prawda jest taka, ze przy zakupie dostalem mate wraz z montazem + opony zimowe i jeszcze kilka rzeczy gratis. wszystko jest kwestia negocjacji. Moj dealer z Wawy wiedzial ze moge w innych miastach tez dodatki dostac i z nim to wynegocjowalem.

Mata to taka plandeka skóro podobna(z jej jakosci jestem naprawde zadowolony). Jutro postaram sie zrobic jakies fotki, ale powinienes bez problemu znalezc ja w necie.

Ogladalem rowniez sztywna zabudowe na teleskopach o ktorej wspomniales. Ma ona swoje plusy i minusy jak wszystko. Dla mnie jest bardziej przydatna miekka mata... dlaczego???? Bo odpinam ja i moge wozic przedmioty wysokie, natomiat ze sztywna nie mozna chyba jezdzic otwarta.... podkreslam slowy CHYBA bo moze istnieja jakies rozwiazania.

Minusem plandeki jest to ze mozna latwo ja otworzyc i ukrasc bagaz.

Jak do tad nie stwierdzilem zeby halasowala. Jest ciszej niz bylo bez niej.

bikej, A skad wiesz, ze zanizal?:]

Bardziej ufam wskaznikowi w samochodzi, ale moze byc i tak ze to gps podawal dokladniejsze dane. Az tak sie na tym nie znam, ale bylo nierazz widoczne ze sygnal z gps mial opoznienia przy przyspieszaniu. Dlatego tez jak bedzie lepsza pogoda to chce sprawdzic przyspieszenie ze stoperem i predkosciomierzem. Moze nie zbyt dokladna metoda, ale zobacze jak to wyjdzie.
Huby jest offline   Odpowiedź z Cytatem