Temat: RANGER 2007
View Single Post
Stary 02-01-2008, 13:04   #1
bikej
ford::average
 
Avatar bikej
 
Zarejestrowany: 24-11-2006
Skąd: opolskie
Model: Focus
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 184
Domyślnie RANGER 2007

Dlaczego temat z rangerem zostal zamkniety?? Doprawdy zadziwiajace sa dzialania trzymajacych wladzie na tym forum. Nie dosc, ze odmawiaja zalozenia pod-forum rangera to na dodatek zamykaja tematy z nim zwiazane. Ciekawe.

Chcialem sie odniesc do paru kwestii i zacytowac co nieco, ale jakos sobie poradze bez tego.
Huby/Hubos (to chyba jedna osoba?) oraz inni posiadacze - mam pytanie: posiadacie jakies zabudowy paki? Cos polecacie, odradzacie? Moze jakies fotki?

Co do napedu - dobrze, ze chociaz z 4x4 mozna przelacyc na 4x2 w czasie jazdy, ale nadal uwazam, ze brak mozliwosci swobodnego przelaczania w trakcie jazdy (chocby np. do 50km/h) to wielka wada... Co innego gdyby to byl 4x4, ktory nie boi sie jazdy po asfalcie.. - niestety tak nie jest:/

Autem mialem okazje pojezdzic i generalnie podobalo mi sie.
Co do osiagow to rowniez wydaje mi sie, ze dane katalogowe sa sporo zanizone. Jak juz kupie to przetestuje z gps-em i dam znac, jak jest faktycznie:]
__________________
Focus 1.8TD --> Mondeo 2.0TD & Fusion 1.4 --> Smax 2.0TD --> Ranger 2.5TD --> der Neue Fiesta 1.25 --> Focus MK2FL (historia zatoczyła koło
Ulubione auto: Subaru SVX:]
bikej jest offline   Odpowiedź z Cytatem