View Single Post
Stary 14-05-2012, 08:44   #4
Krzysztof100
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-03-2012
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2002
Postów: 33
Domyślnie Odp: nie chciał odpalić, jak by iskry nie było...

Nie ma żadnych innych objawów, auto chodzi równo, nie szarpie podczas jazy, nie gaśnie .... na co dzień paliło jak zegarek, od jednego strzała, zdarzyło mi się tak dwa razy w marcu zaraz po zakupie że dopiero za 10 czy 15 razem odpalił i później palił od strzała, wtedy też temperatura była niska ale nie ujemna, i taka wilgoć odczuwalna w powietrzu po deszczowym dniu, 2 miesiące palił idealnie, zapomniałem nawet o problemie i wczoraj rano i dzisiaj się powtórzył, wczoraj odpalił chyba po 20 zakręceniu, potem jeździłem jeszcze cały dzień i od pyknięcia palił, dzisiaj rano też nie odpalił, ale nie miałem czasu na kręcenie aż odpali ....

zamówiłem już na popołudnie przewody wysokiego napięcia i świece platynowe z NGK, trzeba coś próbować robić, a puki temperatury z rana są niskie i duża wilgotność w powietrzu będę widzial czy jest jakaś poprawa .... miałem kupić z Motocrafta kabelki ale kosztowały 240 zeta a z NGK 112, i różnica w cenie dała górę ... świece kupiłem platynowe gdyż mam gaz sekwencyjny i większość zaleca platynowe ....

Ostatnio edytowane przez Krzysztof100 ; 14-05-2012 o 08:58
Krzysztof100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem