View Single Post
Stary 09-08-2006, 13:17   #11
wraiedt
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-08-2006
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie

Focus I, zima, noc (18.00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - 20 stopni, żarówka z lewej strony padła dzień wcześniej, warsztaty juz pozamykane... zdążyłem się naczytać na grupach dyskusyjnych, że wymiana przez kierowcę jest niemalże awykonalna, najszybsza w 25 minut, ale średnio 40 minut... ale pewnie to nie mroźną nocą

zobaczyłem oczyma wyobraźni swoje ręce po 40 minutach grzebania w reflektorze przy - 20, choć pewnie nie byłbym w stanie nimi skutecznie operować przy delikatnym mechnizmie reflektora już po 15 minutach...

zajeżdżam na stację benzynową, kupuję żarówkę i nieśmiało przedstawiam problem obsłudze i ... to był mój szczęśliwy traf tego wieczoru, choć gość później twierdził, że w Focusie jeszcze żarówki nie zmieniał to:

specjalnie mierzyłem czas, trwało to 9-10 minut, koszt: napiwek 20 pln

morał z tej historii: da się, ale chyba trzeba trochę potrenować, albo mieć jakiś dar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wraiedt jest offline   Odpowiedź z Cytatem