View Single Post
Stary 04-09-2017, 15:41   #18
rychlakdesign
ford::average
 
Avatar rychlakdesign
 
Zarejestrowany: 07-02-2012
Skąd: Stalowa Wola
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 150KM >> 180KM, 4x4
Rocznik: 2015
Postów: 67
Domyślnie Odp: Zmiana radia/wyświetlacza oraz dołożenie BT/VC

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musisz zapisać kopię konfiguracji do IPC. Nie pomogę jak.


Zapewne masz jeden kabel antenowy, a Sony ma podwójną antenę, stad ten błąd.

I jeszcze korekta:
to jest opcja z nawigacją i 5" wyswietlaczem.
kolega podał wcześniej poprawnie:

Zdjęcie tyłu Sony załaczam. Pilot od VC zależy od modułu BT.
Wtedy jak pisałem, nie miałem konfiguracji BCM zapisanej do IPC. Zrobiłem to kilka dni temu, przy zmianie licznika na ten z dużym wyświetlaczem.

Niestety ten błąd z radiem został i doszedł mi jeszcze błąd taki sam z IPC (po zmianie tego licznika). Z tym licznikiem teraz mam tak, że nie pokazuje mi prędkości średniej, chwilowej i zasięgu. To już chyba grubsze sprawy i sam forscanem i focccusem nie ogarnę.

Próbuje się kontaktować z kolegami z forum, którzy świadczą usługi aktualizacji itd. Mam nadzieję, że uda mi się z kimś ustawić bo to wszystko doprowadzić do końca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale, podsumowując wszystkie zmiany, teraz w końcu auto ładnie wygląda w środku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dwa duże wyświetlacze robią robotę.

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
rychlakdesign jest offline   Odpowiedź z Cytatem