View Single Post
Stary 25-08-2013, 06:20   #2
grodek75
ford::advanced
 
Avatar grodek75
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Warszawa Żoliborz
Model: Mondeo Mk4 GoldX/Nissan Micra K11
Silnik: 2,3l Duratec HE 161KM Automat AWF21/1.4 16V 82KM Automat CVT
Rocznik: 2008/2001
Postów: 294
Domyślnie Re: Focus MK I - Wierzycie w takie cuda... ?? -prośba o opinie

Cytat:
Napisał Hercus1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej, pewnie robię się bardzo upierdliwy, kolejny raz pytając o Wasze zdanie, ale wpadło mi w "ręce" coś takiego:
http://auto-tur.otomoto.pl/ford-focu...C29677068.html

Czy to możliwe?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyznam, że mam na niego chrapkę... jutro będę dzwonił o VIN itp. i zobaczymy co będzie, a do tego czasu proszę Was o jakąś podpowiedź czy to nie jakaś "lipa".
Przebieg nierealny, ale mając na uwadze, że (ten sam handlarz) ma auta z przebiegiem +200 000 km to może nie jest kręcony.
Zdarzają się takie perełki??

PS. Czy wersja Ghia występowała na naszym rynku? BO najbardziej to kojarzę silver i gold... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myślałem że Ghia to tylko import
Perełki zawsze się zdarzają, ale szczerze powiedziawszy wątpię by ktoś posiadający takie auto na sprzedaż wstawił je do komisu.
Jeżeli to co napisano o aucie jest prawdą to jest to typ samochodu, który natychmiastowo "rozchodzi się" wśród rodziny, znajomych, sąsiadów, oraz "krewnych i znajomych królika".
Zwłaszcza przy takiej cenie.
__________________
Gdybym u progu swej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford

Ostatnio edytowane przez grodek75 ; 25-08-2013 o 06:23
grodek75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem