View Single Post
Stary 21-06-2017, 22:00   #1
BADACZ1
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 13-02-2009
Skąd: KRAKÓW
Model: Galaxy
Silnik: 1.9tdi AUY 115km
Rocznik: 2001
Postów: 17
Domyślnie Czy uszkodzona dwumasa może uszkodzić skrzynię biegów?

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w czasie podróży na dłuuugi i kosztowny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. weekend padła mi dwumasa lub sprzęgło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie mogłem wbić biegów ale jakoś dotarłem na miejsce!
Na miejscu nie dałem praktycznie ruszyć z biwaku do mechanika-czułem zapach spalonego sprzęgła.Dojechałem tam na lince Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.po rozmowie- diagnoza-Dwumasa!Ok w końcu każdego to czeka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w trakcie wymiany po wyciągnięciu skrzyni diagnoza potwierdzona ALE podobno skrzynia też zablokowana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.a więc mam pytanie czy to możliwe żeby skrzynia(podobno legendarna 6) została uszkodzona przez Dwumasę?czy to próba naciągnięcia przez mechanika?

Bump: Ps.auto na warsztacie jutro muszę coś wymyślć RATUJCIE!!!!
BADACZ1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem