View Single Post
Stary 20-01-2008, 21:59   #2
dempsej
ford::professional
 
Avatar dempsej
 
Zarejestrowany: 27-08-2007
Skąd: Nowa Ruda/Wrocław
Model: Ford Mondeo MKI
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1995
Postów: 1,098
Domyślnie Re: CENTRALNY ZAMEK ROBI DZIWNE RZECZY CO JEST GRANE??

Witam,
u mnie tez wariuje centralny dokładnie tak samo jak opisujesz tzn. w czasie jazdy sam sie zamyka po chwili otwiera i tak w kółko. Winnym jest najprawdopodobniej zamek w drzwiach kierowcy. Przynajmniej u mnie on właśnie jest winnym. Mikrostyk padł z zamku. Już to rozbierałem niestety z tym mikrostykiem nie da sie nic zrobić bo jest wtopiony w plastyk zamka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. uważaj na to żebyś nie zrobił tak jak ja 2 tygodnie temu odpaliłem rano auto wysiadłem żeby odskrobać szybę boczną a tu nagle bzzzyyt i auto zamknięte z kluczami w stacyjce i silnikiem odpalonymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dobrze że to było w rodzinnych stronach i znajomy który zajmuje się otwieraniem awaryjnym samochodów był na miejscu bo Mondi chodziłby pewnie do czasu skończenia się w baku 35litrów paliwaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford Mondeo MK1 1.6 16V hatchback 95r.
dempsej jest offline   Odpowiedź z Cytatem