Temat: [Mondeo 2000-2007] nie zamykajaca sie maska
View Single Post
Stary 15-02-2013, 21:04   #7
kindly
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-01-2011
Skąd: warszawa
Model: mondeo
Silnik: tddi
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Re: nie zamykajaca sie maska

Cytat:
Napisał Tari Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zapewne masz pod zlym katem ten pret co wchodzi w zamek. jak sprawdzisz to okazuje sie, ze jego mocowanie w masce jest bardzo elastyczne. dognij jakas zabka caly ten uchwyt tak zeby idealnie rownolegle wchodzil w zamek.
do tej pory wszystko było ok. i nawet dzisiaj udało się zamknąć,ale pózniej otworzyłem i znowu nie mogę zamknąć.zamek działa prawidłowo jak go wcisnę srubokrętem.myślisz,że to kwestia mocowania w masce??

problem polega na tym,ze nie załapuje drugiej zapadki w zamku(tej która otwiera się ruchem kluczyka w lewo). trzyma tylko na jednym zamknięciu w związku z czym klapa nie domyka się i ma luz
ta zapadka "chodzi" jak ją wcisnę mocno śrubokrętem,ale jak zamykam klapę to zamyka tylko jeden zamek.myślałem,ze to kwestia zamka i wymieniłem na uzywany i problem jest nadal ten sam(zamek kupowałem w sprawdzonym miejscu,ale jednak był używany,więc nie należy wykluczyć że i ten jest zepsuty).czy to oznacza,że kupiłem zepsuty zamek czy może problem leży gdzie indziej? czy elektryka może mieć tu jakiś wpływ?
kindly jest offline   Odpowiedź z Cytatem