Temat: [Mondeo 2000-2007] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
View Single Post
Stary 29-12-2009, 22:26   #97
hanasek
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 29-12-2009
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach

Witam Serdecznie! Mam olbrzymi problem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Do momentu odczepienia wtyczki od zegarów wszystko szło jak po maśle. Jednakże, gdy wyjąłem zegary, wymieniłem żarówki, podpiąłem i wsadziłem z powrotem stał się KOSZMAR!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie działała mi tylko jedna żarówka mała, która podświetlała licznik dzienny. Po ponownym montażu nie działa mi żarówka od lewego ekranu odpowiedzialnego za temperaturę, spalanie i tak dalej, licznik dzienny, środkowe części obrotomierza i prędkościomierza oraz sam obrotomierz i prędkościomierz, ponieważ wskazówki opadły prostopadle do licznika, a po przekręceniu zapłonu nieco się podnoszą, ale nie działają. Wtyczki nie uszkodziłem na pewno. Proszę o pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hanasek jest offline   Odpowiedź z Cytatem