Temat: [Kuga 2008-2012] czy posiada ktoś z was 2.5 w automcie
View Single Post
Stary 23-08-2022, 17:18   #9
Gizi
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 28-03-2019
Model: Kuga
Silnik: 2.5 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 4
Domyślnie Odp: czy posiada ktoś z was 2.5 w automcie

Witam, ja mam Kugę 2,5 benzyniaka w automacie i użytkuję ją już 3lata. Powiem tak: ja osobiście starając się jeździć w miarę oszczędnie w cyklu miejskim spalanie wychodzi mi ok 10 litrów/100km a w trasie najmniej zaszedłem do 9 litrów także myślę że jak na taki silnik i automat i napęd 4x4 to jest bardzo dobry wynik. Wiadomo- jeśli będziesz cisnął to i spali Ci 13 litrów. Ale przy normalnej jeździe 10 l to na luzie. przez 3 lata wymienianie filterki i olej i NA RAZIE Żadnych problemów. Przebieg 195 000 km. Wygoda i komfort użytkowania to wiadomo nie od dziś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało.
Ja swoją testowałem i v max wyniosło 215 km więc wydaje się rozsądnie. Nad LPG sam sie zastanawiałem ale chyba jednak nie warto zważywszy że instalacja sporo kosztuje bo 4 tys trzeba wyłożyć a w końcowym rozrachunku Wątpię żebyś aż tak dużo zaoszczędził (potem przy ewentualnej sprzedaży) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Gizi ; 23-08-2022 o 17:21
Gizi jest offline   Odpowiedź z Cytatem