View Single Post
Stary 17-01-2023, 16:53   #12
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,042
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Panowie - wy tu o tym "co by było super, mega, zajebiste i co tam jeszcze..." a ja mam 8 pudełek, które "już, już... miały być wysłane" i wczoraj wieczorem Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (jeden z 2 "odbiorców" tej partii co to ma moduł IPMB i przednią kamerę) zadał mi rezolutne pytanie - "a jak te "kamerowe funkcjonalności" będą się zachowywały wobec IPMB"...

No i dokładnie w tym momencie uświadomiłem sobie, że "NIJAK"...
No więc dziś wszystkie 8 pudełek musiało zostać rozkręconych (po 4 wkręty na pudełko...) i ograne nową wersją firmware.

Aktualnie "pudełko" rozpoznaje obecność w aucie IPMB i jeśli stwierdzi, że "IPMB jest" - to WYŁĄCZA opisane w pierwszym poście "funkcje kamerowe".

Aby nieco złagodzić rozczarowanie kolegi Jarka @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] obiecałem mu, że obsługa kamer IPMB będzie:
"1) na liście ToDo dla wersji v2 firmware "pudełka".

Tak więc Wasze powyższe pomysły mają już konkurenta, który ich wyprzedził...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Finalnie, na szczęście udało się wszystko poskręcać, uchronić się przed jakimś dotkliwym poparzeniem rąk - dawno się tak nie nalutowałem... Zupełnie się do tego nie nadaję, bo ręce mi okropnie się trzęsą... Niestety za łatwo się zgodziłem, by Adrian wszystkie pudelka oraz T-kabelkki-przedłużacze GWM zakończył jedynie "ogonkami"... Wszystkie gniazda musiałem polutować ja... Coś okropnego... Na szczęście "nie będzie kolejnego razu"... Z lutowaniem przeze mnie!

Tak czy inaczej - wszystko dało się ułożyć do "rodzinnej fotki pożegnalnej" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 17-01-2023 o 21:49
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem