View Single Post
Stary 10-05-2011, 12:28   #2078
GHAD29
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-03-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: [MK3] [MK4] CHIP TUNING

Cytat:
Napisał INVERTER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie 1-2secundowy baczek to oczywista oczywistosc. Problem to jak juz po tym baczku przyspieszamy a tu dalej siwo ze auta za nami musza wlanczac wycieraczki. Poprostu wstyd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A tak jest w Mondeo, np: depczac na 5bieg jest jeszcze znosnie, ale juz na 6bieg po chwilowym overbooscie cisnienie spada do 1,3bar/2000obr, ledwo starcza zeby fabryczna dawka 60mg sie spalila bezdymnie. Kazda wieksza dawka oznacza mniejsze lub wieksze dymienieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS: baczek, a kula czarnego dymu po chipsie to tez roznica. Ta kula to najczesciej efekt malo profesjonalnego strojenia auta pod kontem glatkiego wykresu z Hamowni.
o jakim dymie mowa? ja za moim nigdy nic czarnego nie widziałem. Wieczorem jak się wdusi widać coś siwawego w lusterku. Ostatnio na trasie obserwowałem auta i w ilości czarnego dymu brylują laguny i to takie dosyć świeże, nie muszą ostro dusić. Każde ruszenie i smuga dymu za nimi. Ford w tym porównaniu jest mega niekopcącym autem.
GHAD29 jest offline   Odpowiedź z Cytatem