View Single Post
Stary 25-07-2011, 07:44   #6
maczekg
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-04-2011
Skąd: W-wa
Model: Mondeo mkIV Ghia
Silnik: 2.0 Duratec-HE
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Wybór nowego benzyniaka (chyba 2,0)

Jeżdzę takim pojazdem od maja zdaje się, jak dotąd trochę ponad 13tys. Co do zużycia, w mieście potrafi i 13l wziąć, jeśli się go przyciska. W sumie często wyjeżdżam poza miasto jednak, więc średnie zużycie wg komputera to 8.5l, resetowałem kilka razy ale po jakimś czasie i tak oscyluje wokół tego poziomu. Jakoś specjalnie nie staram się jeździć ekonomicznie, aczkolwiek opinie moich kolegów wskazują, że ich zużycie jest większe.
Co do poziomu hałasu, można przeżyć, a jestem raczej wyczulony na tym punkcie. Poprzednio jeździłem avensisem 2.0 D4D z 6-ką, tam w trasie było ciszej, bo przy 120 miał 2000 obr./min, za to na światłach woda w butelce się pieniła od drgań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a przy przyśpieszaniu wiadomo było, że to klekot. W fordzie jest spokój, przy przyśpieszaniu (jak już koledzy wspomnieli) też trochę go słychać, ale po odjęciu gazu i jeździe ze stałą prędkością można wytrzymać. Dla fanów wciskania w fotel ten silnik się nie nadaje.
Jednym słowem, mogłoby być ciszej, ale nie jest tak, żebym niechętnie wsiadał do tego auta. Audio ma niezłe, można zamaskować niechciane hałasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maczekg jest offline   Odpowiedź z Cytatem