View Single Post
Stary 28-03-2024, 20:41   #230
dulu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-04-2019
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI 115@140km
Rocznik: 2014
Postów: 30
Domyślnie Odp: Regeneracja Powershift

Cytat:
Napisał MS-MAX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
W necie natknąłem się na stronę http://regeneracja.aquaress.pl/ gdzie reklamują promocję na tę skrzynię w cenie 7700brutto.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozmawiałem z tym Panem. Bierz pod uwagę że jest to cena za samą regenerację. Osobę która ci skrzynie wyciągnie, zamonuje i zaadoptuje musisz znaleźć sam.
Ja bym tam nie robił. Wyobraź sobie że dał rok gwarancji, skrzynia padła po pół roku. Kto pokryje koszty wyciągnięcia i założenia skrzyni? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dla kontrastu, kolega mechanik (akurat w aso forda pracuje) popytał i polecili mi 4gears w myślenicach, ponoć robili tam naście aut z automatami i nic po dłuższym czasie nie wracało, chociaż nie wiem jak z ps`ami. Oni robią wszystko łącznie ze zrzuceniem i założeniem, jak coś się stanie to całość na ich koszt. Tylko u nich uszłyszałem przedział 10-12k (czyli trzeba liczyć 12k), do tego zapomniałem dopytać czy to netto czy brutto.. Gwarancji dają rok.

I tutaj moje pytanie - czy w 2024 roku zna ktoś z forumowiczów warsztat który na naprawę ps`a daje 2 lata gwarancji? Jak usłyszałem cenę wyżej to jednak rozum mówi żeby przekładać jeżeli dają rok. Natomiast przy dwóch bym się chyba przełamał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dulu jest offline   Odpowiedź z Cytatem