Temat: [Mondeo 2007-2014] Zarowki H7 LED - czy ktoś montował?
View Single Post
Stary 16-04-2021, 18:54   #25
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: I jeszcze raz JAKIE ŻARÓWKI LED H7 do zwykłego reflektora

W Polsce żadna żarówka H7 LED nie ma homologacji to po pierwsze, po drugie sam reflektor nie ma homologacji na używanie w nim światła LED. Po trzecie widziałeś jak jest zbudowane gniazdo żarówki H7? Moim zdaniem żadna obecnie dostępna na rynku żarówka H7 LED tam nie wejdzie bez rzezby. Ja osobiscie używam osram cool blue i jestem zadowolony. Jak masz brudne lampy od środka to nawet niewiele pomogą żarówki 100 watowe. Ja zacząłbym od czyszczenia lamp od wewnątrz na początek za pomocą magnesu z ewentualnym płukanie całej lampy od wewnątrz. Wszystko jest opisane na forum co i jak. Na koniec lekka polerka kloszy od zewnątrz i lampy jak nowe. Uwierz mi że pomimo lampa jest szczelna to dużo brudu się w niej zbiera przez lata użytkowania. Dochodzi do tego matowienie odbłyśnika nad żarówką. No chyba że chodzi Ci bardziej nie o poprawę oświetlenia drogi tylko o wygląd ale ksenon. Czyli białe światło. Swego czasu dostępne były na rynku żarówki osram cool blue hyper 55 w. Świeciły ładnie na biało ale w deszczu masakra.

Ostatnio edytowane przez koszka ; 16-04-2021 o 18:56
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem