View Single Post
Stary 24-03-2015, 13:51   #27
NX-A
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-11-2011
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2,5 T5 220KM
Rocznik: 2007
Postów: 8
Domyślnie Odp: Opinie użytkowników na temat Millers oil

Wojtoo, a podaj mi dlaczego Millers miałby nie być taki super i skąd wiesz, że nie publikuje swoich danych, a przede wszystkim o jakie dane Ci chodzi? Jeśli nawet tego nie robi, to cel dla mnie jest oczywisty. Podobnie, jak WD-40, który z tego samego powodu nie jest opatentowany. Z tymi teoriami spiskowymi to Cię poniosło, bo nie wiem w czym tutaj ma tkwić podejrzewany przez Ciebie spisek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No dobra, może przesadziłem, że istnieją dla mnie tylko Millers i Motul. Są też bardzo dobre oleje innych marek, jednak za mało danych na ich temat znalazłem, stąd moje stwierdzenie. Jedno jest pewne - jest bardzo dużo parametrów, które mogą być potencjalnie najlepsze dla danego typu zastosowania.

Dla zainteresowanych znalazłem ciekawy test:
http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

Oleje BMW wypadły mega słabo. Podobnie, jak aralowski wynalazek. Ciekawa sprawa, bo kolby były podgrzewane tylko do 400'C, a w takiej turbosprężarce diesla obudowy grzeją się do 800'C, a w benzyniakach do ponad 1100'C.
Zaskakujące też, że jeden z oleji Castrola wypadł wyjątkowo dobrze. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Podobnie, jak Fuchs i Total. Kwestia teraz jak sobie radzą z innymi parametrami.

Ostatnio edytowane przez NX-A ; 24-03-2015 o 13:55
NX-A jest offline   Odpowiedź z Cytatem