Temat: [Mondeo 2000-2007] Migająca sprężynka [zestawienie] TDCi
View Single Post
Stary 07-01-2008, 00:51   #13
dnm
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-01-2008
Skąd: Poznań
Postów: 4
Domyślnie

llechu, porównuję z Toyotą Corollą, kombi diesel 2.0 - ok 90 KM. Oczywiście nie wspominam o wersjach chipowanych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Czytam, czytam te wszystkie opcje "sprężynkowe" i mam nadzieję, że moja najnowsza usterka to tylko "czujnik położenia wału..." Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jutro przetestujemy.

Ale co do włączającej się na 4/5 biegu to wciąż nie wiem. Piszecie, że jeśli pojawia się przy 130 km/h to są wtryski. Ale ja mogę jechać i 200 pod warunkiem, że rozpędzam się powoli, bez większego przyspieszenia i wszystko gra. Jeśli próbuje wyprzedzać, i silniej docisnę, nawet przy ok 100 to się zapala - ale też nie zawsze.

Na zdrowy rozum, jeśli jedzie te 200, to turbinka chyba działa poprawnie? Ja nie słyszę żadnych stuków, o których piszecie

Czy to wtryski czy jakieś inne paskudztwo?

Już od dwóch osób słyszałam, że mieli podobne objawy i ostatecznie była to jakaś nieszczelność w intercoolerze (o ile dobrze zapamiętałam nazwęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Czy to możliwe?


D.
dnm jest offline