Temat: [Mondeo 2000-2007] Zmiana halogenów na xenony
View Single Post
Stary 18-12-2012, 03:52   #21
sawekfan
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 27-03-2007
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2006
Postów: 107
Domyślnie Odp: Zmiana halogenów na xenony

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez samopoziomowania mogę się założyć, że pierwsza kontrola drogowa zakończy się utratą dowodu rejestracyjnego...
Heh ciekawe na czym ten Policjant podczas kontroli sprawdzi czy sie światła samopoziomują przy uruchamianiu, przenośną ścianę ma? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bo na oko to wiesz, krople w aptece są Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Policjant na to co patrzy to czy lampy mają homologacje na xenon czy na żarówki zwykłe bo tyle akurat jest w stanie sprawdzić. No i czy spryski są ale to się montuje same zaślepki i nie spotkałem się aby ktoś komuś kazał uruchamiać je. Zresztą można powiedzieć, ze się bezpiecznik spalił i na stacje się jedzie kupić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Diagności też teraz dbają o to aby jak najwięcej przerobić ludzi i robią minimum jakie muszą czyli hamulce, luzy i czy działają światła. Jak jeden robi problem to do innego można pojechać.
Tak więc teorie są dobre dopóki praktyka ich nie zweryfikuje i mogę się z Tobą chętnie założyć, ze akurat to przy ksenonach najmniej na "dzień dobry" interesuje kogokolwiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do samopoziomowania ksenonów w mondeo to u mnie można zauważyć, ze jakiś tam mały ruch robią. Podobno ta funkcja znika gdy się włączyło zapłon i światła a lampy były zdemontowane. W celu aktywacji do serwisu trzeba jechać albo do kogoś z kompem.
__________________
Był stare, dobre Mondeo 95 r. 1.8 TD Jest młodsza wersja Mondeo 06 r. 2.0 TDCI, której dziadek wysoko ustawił poprzeczkę
sawekfan jest offline   Odpowiedź z Cytatem