Temat: [Galaxy 2000-2006] Nawiew nie działa - wentylator
View Single Post
Stary 11-02-2015, 14:44   #1
RobAlx
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 08-06-2014
Skąd: Leszno
Model: Galaxy Mk2
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2004
Postów: 18
Domyślnie Nawiew nie działa - wentylator

Witam serdecznie , żeby mi się nie nudziło to moja gala postanowiła zająć mi czas .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Szukajka nic nie pokazała więc zakładam temat.
Sprawy mają się następująco przyjechałem do domu jak to zwykle bywa climatronik (2 strefowy ) obniżył prace wentylatora na 1 kreseczkę , zgasiłem autko , rano po odpaleniu nie włączył się wentylator ani przedni ani tylny cisza , climatronik zachowuje się normalnie , nie miga mogę zmienić nawiewy, temp, ale nie mogę za nic załączyć wentylatora (włącza się też tryb eco i auto bez reakcji wentylatora) co ciekawe nie wiem czy to jest powiązane nie można włączyć grzania lusterek i tylnej szyby (dzień wcześniej wszystko działało rano padło i wentylator i podgrzewanie).
Wyjąłem wentylator szczotki 70% , podpiąłem pod prostownik działa , po przekręceniu stacyjki na kostce wentylatora napięcie 8,80V nie wiem czy takie ma być , bezpieczniki sprawdzone te przy przekaźnikach może są jeszcze gdzieś jakieś w kabinie , przekaźniki nie umiem rozpiąć żeby się dostać do dolnych 100 coś nr. , do Vaga będę mógł się podpiąć dopiero w piątek może do tego czasu jakieś pomysły ?

Ps. na początku stycznia zgasł 1/2 fisa -Vag nie pokazał żadnego błędu licznika nic fis ożył sam po jakimś czasie 7-14 dni może to też być powiązane z całą resztą ? Nie wiem już chwytam się wszystkiego co mi się przypomniało .
Pozdrawiam Robert.
RobAlx jest offline   Odpowiedź z Cytatem