Temat: [Mondeo 2007-2014] Samodzielna modyfikacja map/MPPS
View Single Post
Stary 04-03-2015, 21:11   #4
mszymcz
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 10-08-2010
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007.12
Postów: 45
Domyślnie Odp: Samodzielna modyfikacja map/MPPS

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zacznijmy od tego, że MPPS i inne nie robią tego stera w Mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poza tym nie chodzi o to czy jak wgrasz te netowe wydumki, to będzie moc czy nie, a o to jakich warunkach/parametrach będzie pracował silnik itp....itd. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...pominę już to, że robiąc ich na pęczki, wciąż trzeba grzebać od nowa, każdy inaczej się zachowuje, "zabawa" pół dnia...
Wiesz zgadzam się z Tobą w 100%-sam nie podejmuję sie edytować map - raz że nie mam softu, dwa wiedzy, ale najważniejsze jest to że nie zależy mi na totalnym wykręceniu maksimum. - raczej coś w stylu bluefin- wgranie "gotowca" i pogodzenie się z niższymi osiągami. Z drugiej strony są ludzie którzy te "wydumki" robią za kasę - więc można skorzystać z ich usług. Celem ćwiczenia nie jest wykręcenie maksimum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To że MPPS nie obsłuży ECU bosch tak coś czułem w kościach... Czyli w moich warunkach programator...
Co do postu powyżej... O checksum słyszałem.. było coś na forum onetu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak nas serio gdzieś tam znalazłem opis tego ecu i ten temat był opisany.
mszymcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem