View Single Post
Stary 03-01-2011, 17:42   #97
dzimi75
ford::advanced
 
Avatar dzimi75
 
Zarejestrowany: 30-03-2010
Skąd: WARSZAWA
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0TDCI 140 KM
Rocznik: 2011.10
Postów: 253
Domyślnie Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?

POwiemtak ja rozwikłałem temat recznego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niby był popsuty a został naprawiony i powiem ze jest to do zrobienia nie trzeba kupowac dzwigni zadnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.u mnie tez jak wajche zaciagnałem nie było recznego powiem tak na tłoczkach sa samo regulacze czyli to co jest odpowiedzialne za wykrecanie tłoczka pod wpływem zdartych hamulców Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.jak to odbija to jest oki trzeba sprawdzic linki pod samochodem czy chodza i sa sprawne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.jak tak to wtedy trzeba zdemontowac wajche i zrobic jedna rzecz napiac rolke na raczce recznego i mamy po problemieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.walczyłemze 4 h ale wymieniałem całereparaturki linki i w sumie tylko raczka recznego była bez remontuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.choc była rozwalona na czesci pierwsze zeby budowe zobaczyc i co i jak jest połaczoneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. alereczny chodzi ale powiem wam ze zaden mechanik nie bedzie sie chciał tego podjac bo to zmudna praca jest a ze byłem u kuzyna na sylwka jest mechanikiem to razem wydumalismy i reczny pieknie działaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzimi75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem