Temat: [Transit 1994-2000] Wymiana pompy wtryskowej
View Single Post
Stary 29-10-2011, 08:08   #19
b2quattro
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-07-2010
Skąd: Milanówek
Model: Transit
Silnik: 2.5TD
Rocznik: 1999
Postów: 25
Domyślnie Odp: Wymiana pompy

Powalczyłem trochę w temacie i ugrzązłem...
Ma ktoś patent na wyciągnięcie tych plastykowych czy też teflonowych uszczelnień na wtryskachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystkie pozostawały w otworach, zagiętym drutem nie idzie ich wyjąć...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może zostawić je w otworach i "nowe" wtryski włożyć bez uszczelnień...

Pojawił się też nowy kłopot, nie wiem, czy nie powiązany z zapalającą się kontrolką od pompy, mianowicie trzymając gaz na jednym poziomie, jest tak jakby pompa przestawała działać, lekko wcisnę pedał i jest przyśpieszenie...
Albo pedał gazu umiera, albo się coś zapowietrzaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?

Generalnie autem jeżdżę, ale nie bangla wszystko tak jak powinno, a cały czas najdziwniejsze jest to, że zapala się kontrolka od pompy a pompa nie wchodzi w tryb awaryjny, normalnie pracuje...
Moje stare wtryski po wyjęciu, okazały się jakąś zbieraniną, żadnych oznaczeń, a mimo to na pompie która jest teraz w nowym silniku chodziły bez zastrzeżeń...
Zakładałem, że jak wrócę do starego układu pompa - wtryski, wszystko będzie chodzić jak dawniej, ale teraz zastawiam się poważnie, czy kupić po prostu nowych niebieskich wtrysków....tyle, że na same nowe wtryski wydać 700zł i mieć to samo, to słabo mi się uśmiecha...

Jeszcze raz może zapytam, jakie są objawy, źle ustawionego zapłonuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakieś dymienie, czy coś, ,bo że głośniejsza praca to wiem...
b2quattro jest offline   Odpowiedź z Cytatem