Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 24-01-2016, 11:12   #1071
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
@mayak po co ganiać @paskal100 po Polsce jak ma @leszcz w Bydgoszczy
dzięki przecież masz rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tedi_k w Katowicach i ja w Warszawie robimy to
Jeszcze niedawno dostałem opierdziel na PW od Tadeusza za pewną sprawę .....
no to ganiamy kolegę : Warszawa 2x280 km lub Katowice 2x400 km . Chyba ,że chłopak chce się przejechać w ten i nazad Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał paskal100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dołączam się do tematu i pytam co z tym menu i komunikatami po polsku do nawigacji ecobosta czy jak kto woli kuga 2 z rocznika 2013?
przyjedź ogarniemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


pozdrawiam Tomek
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 24-01-2016 o 11:39
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem