View Single Post
Stary 30-03-2024, 08:11   #6
zdzislav
ford::amateur
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-03-2024
Skąd: Kutno
Model: Fusion
Silnik: 1.6 Duratec
Rocznik: 2011
Postów: 8
Domyślnie Odp: Przyciski pod wyświetlaczem nie działają

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


2) Czy czytał kolega instrukcję obsługi auta => polecam:

https://www.ford.pl/content/dam/guxe...sze_modele.pdf

oraz

https://www.fordservicecontent.com/F...&buildtype=web

pozdrawiam
Arturek
Tak, no właśnie w tym rzecz, że czytałem instrukcję i mam dysonans poznawczy, ponieważ to, co w instrukcji nie do końca pokrywa mi z tym, co widzę (i przyciskam) na kokpicie.

Bump:
Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie, o polifcie.

Przeciez '11 1.6B to jak najbardziej właściwy dział, nie ma co się czepiać.


Kolega ma jakiegoś mixa.

Niby komputer pokładowy sterowany manetka z lewej strony, a przyciski (służą tylko do wciskania , ale nie w tej wersji) i szybka z podstawowego licznika.
Przyznaję, że też przeszło mi to przez myśl. Tak jakby, ktoś wcześniej wymienił zegary, albo manetkę.

Bump:
Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

1) Tu nie chodzi o przedlift / polift - tylko wolałem sie upewnić czy nie mówimy o amerykańskim Mondeo - nie zawsze dane w profilu są aktualne / poprawne

2) Autor pytania powinien uzytkowanie auta zacząć od lektury instrukcji,
do której dostał linki

pozdrawiam
Arturek
Fakt, nie sprecyzowałem, która to wersja Fusiona. Przepraszam.

A co do instrukcji, tak, jak pisałem wcześniej: czytałem i w tym rzecz, że to, co w instrukcji nie do końca pokrywa mi się z tym, co widzę (i przyciskam) na kokpicie w moim aucie. Kokpit mam taki sam, jak na zdjęciu. Tylko na zdjęciu manetki z lewej nie widzę. Niemniej ja nie mam na manetce przycisku set/reset.





-----



Czyli wracając do mojego pytania - bo zwyczajnie nie wiem, co o tym myśleć - czy sytuacja, w której przyciski pod wyświetlaczem nie działają świadczy o tym, że coś jest w nich uszkodzone?

A może - i tu zaznaczam, że nie wiem, jak to wygląda we wszystkich (przedliftowych i poliftowych) fusionach - moje autko oryginalnie nie miało tych przycisków, ale ktoś zamontował zegary z przyciskami (tak dla bajeru, albo po prostu nie miał innych zegarów na zamiennik)?

Instrukcja - jak rozumiem - wskazuje, że przyciski są w każdej wersji, ale przez to, że u mnie nie działają, sam już nie wiem.

Pozdrawiam i dziękuję za dotychczasowe głosy w temacie.

Ostatnio edytowane przez zdzislav ; 30-03-2024 o 09:05
zdzislav jest offline   Odpowiedź z Cytatem