View Single Post
Stary 20-03-2024, 20:10   #10
JerzySmerf
ford::amateur
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 12-03-2024
Skąd: Rzeszów
Model: Audi A4
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Focus MK3 - "amatorka"

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem 1.6 105hp to auta powinno być zakazane i zezłomowane w każdej sztuce. Spalanie 10-11L mocy tyle że na wyprzedzanie tira trzeba układać plan w głowie.... Jeżdżąc oszczędnie Ford EDGE 2.7 biturbo 340hp w napędzie 4x4 pali 11L.
Taki wir w baku ? Trochę ręce opadają.. jeśli to nie wynika z jakiś nie wiem wad konkretnego silnika to w tym momencie to już kompletnie nie wiem co mam wybrać. Ciekawy głos w dyskusji, że tak powiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podsumuję do tej pory czego się dowiedziałem a propos FF MK3 z 1wszego posta :

1.0 gruz (w sumie nie dziwi, że 2/3 ofert używanych samochodów dotyczy tych silników),
1.6 EB (1.5 EB ) - generalnie słabo, przekombinowana wersja z częstymi usterkami układu chłodzenia - może i pali mniej ale jak coś 'jebnie' - to papa,
1.6 1.6 Ti-VCT (byłem już w miarę przekonany) - może i prosty i przez ew. usterki nie zbankrutuje - ale za to pali jak smok.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JerzySmerf jest offline   Odpowiedź z Cytatem