Temat: [Mondeo 2014- ] Wypalanie DPF -objawy
View Single Post
Stary 09-07-2020, 16:01   #370
kornikk
ford::average
 
Avatar kornikk
 
Zarejestrowany: 14-04-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo MK V
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2015
Postów: 54
Domyślnie Odp: Wypalanie DPF -objawy

Cytat:
Napisał Mondek16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mógłbyś kolego rozszerzyć to co piszesz. Jeśli masz jakąś wiedze na temat o którym piszesz Ty i dg. to napisz. Po to w końcu jest to forum a tu jakaś taka notka z Twojej strony że niby coś wiem ale nie powiem... poczytaj sobie, był posty itp.....
Nie posiadam żadnej tajemnej wiedzy na ten temat. Tak jak napisałem prześledziłem trochę internet na temat wyłączania ASS w Mondeo MKV. Póki co CHYBA nie ma w 100% bezpiecznego wyłączenia tego forscanem- mogą pojawić się skutki uboczne. Po przeczytaniu owych informacji (a było ich mało) doszedłem do wniosku, że nie podejmę ryzyka uszkodzenia AKU. Tyle w temacie.


Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam to urządzenie od forumowego kolegi, ale nie było odważnego żeby to wpiąć w instalację, mój elektryk boi się żeby czegoś innego nie upośledzić.
Obiło mi się o uszy, że miała też powstać wersja wpinana w OBD - plug&play - ale nie wiem czy finalnie ten projekcik został zakończony. Nie montowałem żadnego dodatkowego urządzenia więc nie pomogę z podłączeniem. A na forum FB zadawałeś pytanie?
kornikk jest offline   Odpowiedź z Cytatem