View Single Post
Stary 18-05-2021, 13:23   #6
Kronos89
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 30-11-2018
Skąd: Łódź
Model: Kuga
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2020
Postów: 4
Domyślnie Odp: Błędy wieku dziecięcego? Rozłączanie głośników i ciągle oświetlenie w 2 rzędzie

Cytat:
No to już wiem, że mi się wydawało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale mi po aktualizacji oprogramowania zniknęły problemy z przednimi głośnikami, tylnym oświetleniem w podsufitce, błędami czujników parkowania, błędami kamery przedniej i tylnej, informacjami o awarii radaru i hamulca ręcznego... i jeszcze tam było kilka różnych o których już nie pamiętam. Może rzeczywiście to zbieg okoliczności, lecz te błędy miałem prawie co dziennie, a od aktualizacji (chyba w styczniu) nie powtórzyły się już ani razu do dnia dzisiejszego. W salonie z tym nie byłem, o procedurze z przyciskiem SOS przeczytałem dopiero dziś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wczoraj zrobiłem aktualizację SYNK'3 i oświetlenie tyłu dalej jest włączone,

od poprzedniego postu do dziś zmieniła się częstotliwość świecenia obecnie pali się ciągle od odblokowania zamków, aż do 10 minut po zamknięciu auta.

Podczas jazdy nie gasną nawet na chwilę.

Od aktualizacji synk'3 nie wystąpił problem z głośnikami wiec ciężko mi sprawdzić rozwiązanie z przyciskiem SOS ale jak coś się wydarzy dam znać.
Kronos89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem