View Single Post
Stary 14-07-2014, 20:37   #46
Ketzer
ford::average
 
Avatar Ketzer
 
Zarejestrowany: 25-04-2005
Skąd: Kraków
Model: Fusion//Vectra C
Silnik: 1.4 benz/1.9CDTi
Rocznik: 2004/2007
Postów: 69
Domyślnie Odp: Fusion olej+rozrząd?

Cytat:
Napisał PinHead Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Obszukałem sie tego oleju i nigdzie go nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wszędzie polecają castrol i taki też kupiłe ,a dokładnie Castrol Edge 5w30 Full Synthetic i teraz pytanie czy taki może być? bo już zgłupiałem... aha no i 4L czy wystarczy?

Notabene w serwisie forda powiedzieli mi że ten olej ford formula juz został wycofany i teraz jest ford castrol coś takiego.

Na stronie castrola zasugerowało mi MAGNATEC PROFESSIONAL A5 5W-30
no i castrol edge 5w30 ,ale wole sie upewnić

pzdr

Kolego, witamy na forum.
4 litry Ci wystarczy, co do dostępności, to prawda że Formula F już jest zastąpiony przez XR Synth, ale nadal pełno tego bądź co bądź dobrego oleju w hurtowniach. Na jednym z portali aukcyjnych masz kilkunastu sprzedawców z ceną z wysyłką poniżej 100 zł za 5 litrów!!! jak wejdziesz na stronkę Mobil to ci polecą Mobila więc argument że Castrol poleca Castrol to nie tu kolegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Formula F i nowy XR Synth są produkowane przez Castrola i są to bardzo dobre oleje do naszych Fusionów, nie ma sensu kupować nic droższego.
Ja od 9 lat leje co roku Formule F i w tym też go kupię.
Ketzer jest offline   Odpowiedź z Cytatem