View Single Post
Stary 08-10-2009, 23:09   #23
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: TDCI - odpala i gaśnie

Dzieki za pomoc.
Osobiscie to bym zaplacil komus kto zna sie na dieslach zeby nie brnac w koszty, ale nie mam nikogo kto sie choc troche zna w okolicy, a nawet podjechanie do Forda na lawecie to tylko poczatek kosztow i wymyslania (Ford w mojej okolicy nie ma specjalistow, ma "wymieniaczy" czesci).
Chyba nie pozostaje nic innego jak podmiana wtryskow i sprawdzenie.
Na tescie przelewowym wyszlo, ze jeden wtrysk leje i zastanawiam sie tylko czy czasami cisnienie na listwie nie spada tak nisko ze komputer wylacza silnik lub cisnienie nie jest w stanie zasilić wtryskow.
Fakt, ze po wciśnięciu gazu i trzymaniu na ok 1100 obrotów silnik pracuje stabilnie potwierdzaiłby tą teorię - po wejściu na obroty pompa podaje wyższe ciśnienie.

Cytat:
Napisał Bodzlo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sporo zalezy jak były czyszczone bo to już nie sa te same wtryski co kiedys ,zupełnie inne cisnieniaale o tym z pewnością wiesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
W domu - rozkręcałem i czyściłem w myjce ultradźwiękami, ale jak je zawiozłem do zakładu na początku kiedy odpalał po długim kręceniu to mechanik stwierdził, że są całkowicie zablokowane. Potem wyczyściłem i odpala jak odpala - na 900 obrotach gaśnie, pracuje tylko jak trzymam min 1000.

Ostatnio edytowane przez mkaminski100 ; 08-10-2009 o 23:14
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem