Temat: [Mondeo 2000-2007] Nie działa podgrzewana przednia szyba
View Single Post
Stary 11-05-2010, 11:12   #5
andrzejandrzej
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-09-2008
Skąd: Lublin
Model: mk3
Silnik: tdci
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba

Cytat:
Napisał karloss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po co chcesz teraz włączać to podgrzewanie? przecież mrozów nie maGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Faktycznie nie ma mrozów ale ostatnio prałem tapicerkę i miałem zaparowaną szybę, naciskam przycisk i nic... z reszta nie lubie jak mi coś w aucie nie działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał karloss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z tego co pamiętam powyżej 4 stopni C nie działa podgrzewanie szyby
no właśnie tak też myślałem... dodam, że mam climatronic i jest taki przycisk z rysunkiem szyby przedniej i napisem MAX. pomyślałem, że to jest po to właśnie, jak jest powyżej 4*C, ale jak koledzy twierdzą, że powinno hulać mimo wszystko to trzeba będzie problem rozwiązać...

Dzieki za wypowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
andrzejandrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem