View Single Post
Stary 18-05-2010, 14:05   #14
matta
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-05-2010
Skąd: czestochowa
Model: mondeo mkIII
Silnik: 2.0 tdci 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 12
Domyślnie Odp: Wtryski,brak mocy,opóźniona turbina itd

Cytat:
Napisał Ofaniel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a turbo matta robiles u kogos kto sie na tym zna? Podpowiedzcie mi panowie, czy tam jest pneumatyczna regulacja? w tym mondku 2002? Moze zle ciegno do kierownic ustawione?!

dzieki za zainteresowanie, turbinke robil mi gosc, ktorego wiele osob o ktorych szukalem pomocy polecalo, nazywa sie Sprawka z Czestochowy. Zajmuje sie tylko turbinami. Mowil mi cos o zapieczonych lopatkach ale ponoc je rozruszali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ktos inny montowal po odbiorze z regeneracji. Wczoraj recznie sprawdizlem czy ten zaworek od turbo pracuje - palcami dawalem rade go podniesc, podpialem ten wezyk i tez go podnosil ale dosyc wolno. jak odpinalem wezyk to ciegno opadalo. Chyba pnematyczna regulacja bo nie widzialem zadnych kabli electr. ale nie jestem pewny. Niestety jestem lewy w mechanice i wiem tyle co sie dowiedzialem na forach czy podczas napraw. Jak mozna wyregulowac ciegno?

Ostatnio edytowane przez matta ; 18-05-2010 o 14:14
matta jest offline   Odpowiedź z Cytatem