View Single Post
Stary 23-02-2011, 16:41   #1
zelazowy
ford::average
 
Avatar zelazowy
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk1
Silnik: 1.6 Zetec
Rocznik: 2002
Postów: 71
Thumbs up Mazowieckie sprzedam, kupię, zamienię.

Wpadłem na pomysł tego wątku po zobaczeniu takiego w strefie łódzkiej. Starałem się wyszukać, czy już takiego w naszej strefie nie ma, ale nie znalazłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Więc tak, żeby od czegoś zacząć. Jak zaczynała się zima kupiłem sobie dodatek do paliwa STP. Coś mnie w domu tknęło i zacząłem czytać etykietę i niestety nic nie znalazłem, że to do diesla jest. Że nie jest też nie w sumie... Poszperałem w internecie i znalazłem tylko na jednej stronie w opisie, że to do benzyniaka. Jak jest na prawdę - nie wiem, może typ silnika nie jest ważny. Dla bezpieczeństwa kupiłem taki, na którym wielkimi literami napisane było "Diesel" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale co by nie było mam ten dodatek, nie ruszany i trochę mi zawadza, więc chętnie się go pozbędę. Najchętniej bym się na coś zamienił, ot dla zabawy. Nie pamiętam już za ile to ustrojstwo kupiłem, więc jeśli komuś się przyda i chce się zamienić to jestem otwarty, wartość nie jest dla mnie ważna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zaskoczcie mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodaję fotki tego specyfiku.

PS. nawet znalazłem linka, gdzie przeczytałem, że to do benzyniaka http://www.opc.net.pl/STP_Water_Remover_250ml-74.html
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Zdjęcie365.jpg (81.7 KB, 46 wyświetleń)
zelazowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem