View Single Post
Stary 02-06-2006, 18:39   #7
Vasyl
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-03-2006
Skąd: Grudziadz
Postów: 10
Domyślnie klimatronik...

mam beznzyne 2.0Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i chyba nie ma tam lancucha... ale mam kolejny problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. auto mialo 3 miesieczna gwarancje i jak na zlosc teraz cos sie dzieje mianowicie: zaczelo cos stukac w lewym tylnym kole (przeglad robilem miwesiac temu i wszytsko bylo super wiec raczej to amorek nie jest) jak zlapie za nadkole i lekko podniose auto to cos puka ewidetnie. a drugi problem to ogrzewanie... mam climatronik ale komlpetenie nie dziala nastawianie temp tzn ciagle grzeje nawet jak dam na najzimniejsze ( klima tez sie nie zalacza) nie wiem czy to chodzi o jakis rezystor czy cos ale dobrze byloby wiedziec jak mam rozmawic z salonem i cos jedynie zasugierowaac co moglo pascGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

dodam ze robilem te kombinacje dotyczace ryglowania drzwi po ruszeniu i otwierania z pilota tylko drzwi kierowcy i wszytsko DZIALAGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wersja auto to GHIA. Prosze o sugestie co do ww problemow
Vasyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem