Temat: [Mondeo 2000-2007] Podgrzewanie siedzeń
View Single Post
Stary 26-07-2008, 08:35   #9
arixon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-07-2008
Postów: 16
Domyślnie Re: MK III Podgrzewanie siedzeń

Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Teraz wszystko jest już jasne. Pokombinuję trochę z kabelkami i mam nadzieję że w rezultacie w cztery litery będzie grzało jak należy ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przy okazji po podłączeniu foteli z anglika mrugała kontrolka poduszki i nie działała regulacja elektryczna foteli, więc w rezultacie wpadłem na pomysł by pokrowce z nowych foteli przełożyć na stare fotele. I tak zrobiłem z tym że założyłem że przeniesiemy też maty grzejne, widomo po co.
U tapicera okazało się że poza matą w fotelach są inne maty służące zapewne poduszkom powietrznym (takie foliowe ścieżki podłączone do 6 pinowej kostki pod fotelem).
Na te maty założyłem maty podgrzewania i mam cichą nadzieję, że samo grzanie nie uszkodzi mat z plastikowymi ścieżkami i poduszka nie wystrzeli od za mocnego grzania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
arixon jest offline   Odpowiedź z Cytatem