View Single Post
Stary 29-06-2014, 16:09   #17
void-tech
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 28-03-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focus Kb
Silnik: 1.6 TDCi 109KM
Rocznik: 2005
Postów: 57
Domyślnie Odp: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki

Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Jak widać po płodności na forum, zdecydowanie piszę a nie się mądrzę - a stawiane przeze mnie hipotezy mają prawo być błędne. Nie mniej jednak, nie śmiałbym sugerować czytelnikom że istnieje coś takiego jak "sterownik gniazda zapalniczki" - i od tej radosnej niedzielnej twórczości stanowczo się odcinam.

A sterownik, albo jak go zwał: komputer pokładowy, GEM czy kontroler... w aucie jest. I co bardziej zaznajomiony wie, że można w nim pogmerać, włączyć to i owo. Nie znam go na tyle, by znać jego wszystkie możliwości.

Wracając do numeru bezpiecznika którego omyłkowo zapisałem jako "29" a nie "39" - a jeszcze lepiej by było F39 - tu wkradał się jak wiele znacząca literówka (jedynie). Dodam więc, że w bagażniku napięcie jest obecne. Zatem bezpiecznik F79 także jest sprawny.

Do instrukcji zaglądam w pierwszej kolejności. I jeśli F39 i F79 są "za" F4 (czego nie wiedziałem) - mam więc pewność, że i tu raczej wszystko gra.

Szukam więc dalej, i pewnie nie uniknę małej rozbiórki. Czy ktoś może podpowiedzieć jak szybko dostać się do gniazdka?
void-tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem