Temat: [Mondeo 2007-2014] Jaki sterownik silnika PCM
View Single Post
Stary 20-03-2014, 10:21   #4
mrowcio
ford::beginner
 
Imię: kamil
Zarejestrowany: 14-01-2013
Skąd: manchester
Model: mondeo mk4, stangi
Silnik: 1.8 tdci, 4.7 v8
Rocznik: 2009, 1967,1968
Postów: 29
Domyślnie Odp: Wymiana ECU jakie kupic

Niestety nie znalazlem takiego samego jak moj na rynku byl jeden w niemczech na ebayu ale juz zakonczona aukcja, jaki mozecie polecic do mojego, czy nie ma zadnego znaczenia jaki i wgrac nowy soft i zakodowac klucze do niego? Podobno ostatnie znaki z S/N to sotf moze dobrac nowszy?

Bump:
Cytat:
Napisał kamsonsan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja miałem "podobnie" tylko mój nie bity,kupiłem, miałem tydzień, po deszczowej nocy wychodzę rano , odpalam a tu pu.pa. tylko komunikat że Immobilizer aktywny, sprawdzałem wszystko , akumulator , różne kombinacje odpalenia, po podłączeniu do kompa nie było sygnału ze sterownika silnika, więc majster stwierdził że padł. Na okazaniu majster z mechanikiem w końcu znaleźli kłopot po 3 dniach, nie padł sterownik a wiązki były gdzieś zgniłe i nie dawały impulsów do sterownika.

a co do autora tematu - to polecał bym dodatkowo jeszcze wiązki przelecieć czy nie pogniły.
Wiazki sa dobre nawet poczyscilem wszystkie masy, pozniej przelozylem drugie Ecu ale wiadomo ze nie bedzie odpalal, chcialem tylko sprawdzic czy na drugim Ecu polaczy sie ze sprzetem diagnostycznym.
mrowcio jest offline   Odpowiedź z Cytatem