View Single Post
Stary 13-01-2013, 09:32   #4
Gromek07
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 13-01-2013
Skąd: Miechów
Model: Ford Ka
Silnik: 1.3
Rocznik: 1998
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ogrzewanie

Witam jestem nowy chciał bym sie delikatnie podpiąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. od niecałego tygodnia jestem posiadaczem Kaczuszki zwanej przez moich kolegów "jajkiem" ale oni są dłupi i sie nie znają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec problem w tym ze :
1 . cały czas grzeje jak by sie wsciekła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pokrętło regulacjii można przesuwac jak sie chce ale i tak nic sie nie zmieni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2 . grzanie leci i na szybe i na nogi i na twarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. również nie da sie tego przestawić żeby leciało na jedno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z 3Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a moje pytanie :
co to może być ? ile mnie szarpnie ? no i czy zmienie sam czy bujnąc sie lepiej do mechanika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzieki za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gromek07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem