View Single Post
Stary 03-10-2019, 06:27   #25
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: Opony wielosezonowe - hit czy kit

Cytat:
Napisał kocur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gadanie że oceniają nowe silniki a nie to co się z nimi dzieje świadczy tylko o ignorancji. Ten silnik 1.4 już po roku się sypał.
Ale o ignorancji kogo? Dziennikarzy testujących, czy producentów, co wypuścili bubla na rynek i nie chcieli sie do tego przyznać? Gdybyś uważnie czytał prasę motoryzacyjną, to byś wiedział, że nie wszyscy dziennikarze są tendencyjni i nie pozostają bezkrytyczni wobec takich czy innych produktów. I dotyczy to też opon, dlatego zachęcałem do porównania.

Bump:
Cytat:
Napisał kocur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W ogóle nie Ty zakładałeś temat a moralizujesz już w kolejnym - co to miało wnieść do dyskusji??
I co z tego, że nie ja zakładałem temat? Nie lubisz moralizowania? Nie czytaj. To forum publiczne, i każdy wypowiada się gdzie chce i jak chce. Ważne, by nie obrażać drugich. Jeden moralizuje, inny "leje wodę" etc.
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem