Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 16-05-2013, 08:18   #167
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał kuga2013 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja umowe podpisywalem 12 marca, no nic nie ma co plakac powoli przeszukuje oferty innych marek. Szkoda tylko ze dealer nie pofatygowal sie i nie poinformowal o istniejacej sytuacji choc moim zdaniem powinien, gdybym sam nie dzwonil pewnie bym byl "milo" zaskoczony w czerwcu.Tak wiec zakonczy sie moja przygoda z fordem a szkoda bo jezdze mondeuszem od 6 lat i nie narzekam. Oby wszyscy inni ktorzy podpisali umowy mieli odbior swoich samochodow bez opoznien w obiecanym terminie. Pozdrawiam.
Śledzę forum brytyjskie forda kugi i muszę przyznać, że ford niestety daje ciała na całego. Ja dostałem maksymalny termin 16 tygodni na odbiór samochodu, co przypadało na początku lipca a teraz dowiedziałem się, że po wakacjach to najbliższy termin. I co jeszcze mniej przyjemne, diler śmieje się prosto w twarz, bo wie, że samochód sprzeda na pniu jeśli z niego zrezygnuje.

Dla mnie nie jest wytłumaczeniem, że jest popyt na samochody. W czasach systemów zarządzania produkcją informacja o dacie produkcji nie powinna być problemem z dokładnością do godzin a co dopiero miesięcy.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem