Temat: [Mondeo 2007-2014] zerwany pasek rozrzadu
View Single Post
Stary 24-08-2012, 11:50   #24
Pogodny
ford::advanced
 
Avatar Pogodny
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Mierzęcice
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 PB 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 287
Domyślnie Odp: zerwany pasek rozrzadu

Cytat:
Napisał nokitel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mimo przebiegu 173500 stwierdziłem nie ma co czekać do ostatniej chwili ... na forum już pierwsze osoby są które nie doczekały obiecanych przez forda 200tyś km ... dla mnie to dziwne że w automacie każą co 100 a w manualu co 200 i na pytanie w ASO co gdy mam auto od pierwszego dnia życia do dziś serwisowane u nich i mimo to w aucie zrywa się pasek przy przebiegu np. 50tyś czy 170tyś a auto po gwarancji pan odpowiada "pana problem" ...(ja bym taką sprawę zgłosił bym do TVN Turbo oni lubią takie rzeczy ...) skoro ma być wymieniany co 200tyś to ma wytrzymywać 250tyś tak by nie było możliwości by nawet przy przebiegu 200tyś coś sie komukolwiek stało a skoro coś sie stało to głowa w dół i robimy Panu na nasz koszt. W końcu nie podają że pasek wymienić max do 200tyś i na końcu jakaś gwiazdka z dopiską może nie wytrzymać tyle ...

koszty zakupu części internet :
rozrząd : 370zł oryginał
pompa : 255zł (hepa bo ma metalowy wirnik w przeciwieństwie do oryginału i nie kosztuje 365zł)

w ASO koszty ze zniżką stałego klienta :
rozrząd : 510zł (bez zniżki 750zł)
pompa : 470zł (bez zniżki 720zł)

Koszty wymiany w ASO ze zniżkami : 550zł (i nie dają gwarancji jeżeli nie zakupisz u nich części)
Koszt w autoryzowanym serwisie BOSH : 350zł (gwarancja 6m na wykonaną czynność)
Na jakiej zasadzie niby udzielają gwarancji?
Pogodny jest offline   Odpowiedź z Cytatem