Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 23-06-2014, 05:36   #825
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To czemu żonie nie nie dasz zmienić mapę silnika? Przecież Kugę można stroić na 190-195KM luzem. Sam kupiłeś sobie auto, stroiłeś pewnie na jakieś 330KM, czyli 2x tyle co ma ona i narzekasz na osiągi? Bez jaj.

X3 20d ma o 20KM więcej koni i o wiele szybsza od Kugi nie jest. Pomyjam cene o 50-100% wyższą z racji tego, że BMW jest marką premium i że X3 jest o klasę wyżej niż Kuga. A więc na moje oko zapisałeś się by potrololo i nic więcej.
Masz racje, x3 z 2.0L D jest o niewiele mocniejsza ale szybsza jest. Do tego tam kazdy moze sobie dobrac silnik do wlasnych potrzeb. 3.0L D tez jest. Sprawdz specyfikacje. Nie rozumiem jednak polityki Forda. Poprzednia Kuge uwazam ze zrobil nawet OK. Poczatkowali na rynku europejskim. Nowa Kuga jak dla mnie jest krokiem w dol i dopasowuje sie do poziomu aut koreanskich. Zobaczcie ze nawet hyundai ma mocniejszy 2.0L D silnik. Oczekiwalbym od Kugi nie tylko mocniejszych silnikow ale rowniez duzo lepszego zawieszenia no i w koncu mogliby zmienic epokowy automat.

Bump:

Bump: Jeszcze jedno. Kiedy kupuje sie nowe auto, nowy design, mnostwo bajerow (czesto zbednych) to czlek patrzy glownie na design. Ach co za sliczny samochod. Z czasem ekscytacja auta przemija. Konkurencja tez nie spi i dostrzegamy wiecej wad niz zalet. Mysle ze Forda z tak wielka tradycja i doswiadczeniem stac wyroznic sie przynajmniej od koreansko-francuskich samochodow. Nie wierze ze nie potrafia. Niestety postanowili ustawic sie w tym samym szeregu. Zonie mapy silnika nie zmienie bo jezdzi zawsze tak wolno ze maluchy na zakrecie sa szybsze. Gdybym kupil jej nawet najslabszy silnik to tez bylaby happy. Dla niej wazne aby byla Kuga bo jest najsliczniejsza a wszystkie BMW i Audii to szpetoty. To co dla mnie jest wazne to ona nawet niedostrzega.
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem