View Single Post
Stary 12-11-2011, 07:17   #79
m-cin
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-12-2007
Model: Mondeo MkIII
Silnik: 2,0TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 310
Domyślnie Odp: Auto-klimatyzacja: jak działa, gdy wyłączamy AUTO?

Cytat:
Napisał Pastoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
m-cin, Twój post wniósł bogactwo treści do dyskusji... jeśli wiesz, to napisz, bo w tym temacie jakoś specjalnie się nie udzielałeś, więc nie widzę powodu do odstawiania figury: "jaki jestem biedny, wszystkim to już 1000 razy tłumaczyłem i nikt nie rozumie, w dodatku teraz kolejny ............. moich złotych myśli nie odczytał"
Cytat:
Napisał Pastoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
EDIT: Jedyny post na temat lokalizacji czujników temperatury, który znalazłem, wskazuje na wyloty nawiewów. Nie potwierdzone danym z TISu lub zdjęciami po rozbiórce nawiewu.
Nie będę komentował twojej wypowiedzi, cieszę się jednak, że znalazłeś wskazywane przeze mnie informacje. Tak trzymaj.

Jeśli nie wystarcza ci źródło, które mam, to (zgodnie ze swoją sugestią) kup dostęp do eTIS-a - tak właśnie kupiłem schematy, które kwestionujesz... Albo rozbierz nawiewy.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 12-11-2011 o 09:09
m-cin jest offline   Odpowiedź z Cytatem