Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 21-06-2014, 13:35   #816
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
b@rth - kocham was. jezdzilem dlugie lata dieslami, nie spotkalem sie z takim ktory by nie klekotal. ale jasne, w trasie, kiedy dziala na optymalnych obrotach nie ma klekotania jak w passku 1.9tdi pd z 98r. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kuga jest bardzo dobrze wyciszona - jezdzilem przeciez 2.0 163KM, ale delikatny klekot slychac. taki cichy, jak zawory. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na you tube dziennikarz dokladnie mowi ze w nowej kudze nie ze wyciszenie jest slabe a po prostu go nie ma. Jak testowalem auto i benzynke i diesla to rowniez zauwazylem ze auto jest jakosci gorszej niz wszystkie koreanskie. Niestety mojej babie tak sie spodobalo ze go w koncu jej kupilem. Te auto to najwieksza porazka a dodam ze zmieniam co 3 lata. Najbardziej zastanawia mnie z kogo Ford montujac 5" wyswietlacz chcial zrobic durnia. Ok rozumiem ze do radia ale do nawigacji? w moim telefonie wyswietlacz jest wiekszy. Juz nie moge sie doczekac kiedy go sprzedam a cieszyc sie bede przy sprzedazy tak samo jak moja baba kiedy go odbierala
Pozdrawiam

Bump:
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem