Temat: [Focus 1998-2004] Dziwne plamy oleju pod silnikiem
View Single Post
Stary 12-03-2017, 14:52   #9
Domelos
ford::beginner
 
Avatar Domelos
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-12-2010
Skąd: Slask
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1.8 TDCI 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 47
Domyślnie Odp: Dziwne plamy oleju pod silnikiem

Cytat:
Napisał NieznanySprawca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
N a ostatnim zdjęciu widać, że pompa wspomagania obrzygana na zielono płynem. Rozrusznik też aż czarny od oleju, a ty się jakimiś kropelkami przejmujesz?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnie zdjęcie nie jest moje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Podpisane "zdjęcie nie moje" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To tylko poglądowe gdzie u mnie jest wilgotno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozstaram sie zrobić u mnie.

Wiesz mam to auto 6 lat i NIGDY żadnej plamki oleju nie dawało. Wiem że 12 letnie auto może już nie domagać ale wszelkie plamy oleju mnie drażnia - chociaż ostatmio jeden mechanik powiedzial mi żeby w ogóle to olać bo każde auto "kapie" ... eee nie moje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Domelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem