Temat: [Mondeo 2007-2014] Chip tuning 2.0 TDCi 140KM DPF
View Single Post
Stary 21-05-2011, 22:40   #18
mir200
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-11-2008
Skąd: lubelskie
Model: MK 4 Tit X kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 188
Domyślnie Odp: [Mk4] Chip tuning 2.0 TDCi 140KM DPF

no i jest. jakoś do tej pory nie było czasu- no i był to czas straconyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzięki HEKO,
jeszcze większa przyjemność z jazdy. traska z Krakowa do Radzynia przebiegła gładko i "trochę szybciej".
aha- mój Mondzio był całkiem mocno podrasowany przez fabrykę:
151 koników przed chipem- 172 po chipie
364 Nm przed - 403 poGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wydaje się bardziej cichy- może to złudzenie- ciągnie w pełnym zakresie obrotów.
teraz moja żona mi wierci w brzuchu bo coś dla niej za słaba corsa 1.2 benzin ze skrzynią easytronic- w ogóle zastanawiam się czy takie wynalazki się chipuje- no i jest w leasingu więc niby nie naszGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale może kiedyś zapytam Heko jak to wygląda w praktyceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam Heko i wszystkich forumowiczów- zachęcam do rasowania naszych "lotusów".
mir200 jest offline   Odpowiedź z Cytatem