View Single Post
Stary 28-06-2014, 22:06   #258
piotrali
ford::advanced
 
Avatar piotrali
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Chojnice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 223
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał dobo_28 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a możne jeszcze takie cyfrowe wskazywanie prędkości z linka, który zapodał mayak https://www.youtube.com/watch?v=OP3cteHoSC4
Ja osobiście uważam że wprowadzenie modyfikacji w postaci wizualizacji graficznej PDC i zmiany motywu jest OK. Ale dołożenie wizualizacji takich rzeczy jak: kierunkowskazy, prędkość cyfrowa mija się z celem ponieważ dubluje już wskaźniki na zegarach i niepotrzebnie robi z conversa "choinkę".
Szczególnie prędkość cyfrowa do mnie nie przemawia szczególnie że we większości jeżdżę z włączonym tempomatem aktywnym i w tym miejscu jest wyświetlana zadana prędkość tempomatu.
Zaznaczam że to jest moje zdanie i na tym kończe ten OT.

Jestem pod wrażeniem wiedzy i pracy kolegi orion512. Śledząc ten wątek można dość do wniosku że być może projekt ten się rozwinie w kierunku komercyjnego interfejsu OBD umożliwiającego wgrywanie softu do Conversa za opłatą (w podobnym stylu jak UCDS) czego jestem zwolennikiem ponieważ wiedza oraz praca autora powinna być wynagrodzona.
__________________
piotrali jest offline   Odpowiedź z Cytatem