Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 06-04-2014, 19:43   #792
Daho
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a jaki problem masz z tą klapą? to jest normalne rozwiązanie.
Jeśli odblokowuję klapę pilotem, to znaczy, że chcę ją otworzyć, więc po co zamek nadal ją trzyma, jeśli już odskoczyła? Dla bezpieczeństwa? Już jest zapewnione, bo trzeba 2 razy po sobie nacisnąćna pilota. Niby drobiazg, a jednak zamiast podnieść od razu klapę muszę wsunąć palce głębiej i nadusić TRZECI raz na przyciskGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I teraz uwaga, odblokowuję klapę, 4 inne drzwi pozostają zablokowane, a świecą: przeciwmgielne przód, lampy tył, lampki pod lusterkami bocznymi i - jedyne przydatne w tej sytuacji - oświetlenie tablicy rej./uchwytu tylnej klapy. Natomiast po podniesieniu podłogi bagażnika ciemno tam jak w... u afroamerykaninaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Znów - niby drobiazg, a nie cieszyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wolne miejsce jest na wkręcany hak holowniczy?
Tak bym też przypuszczał z kształtu tegoż miejsca, ale to oczko holownicze do wkręcania w zderzaki mam leżeć pod zapasemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprawdziłem.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Seven4u Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Masz przyciemniane szyby? To masz ładną lukę między roletą bagażnika a tylnym oparciem..."
Rozumiem iż Kuga bez przyciemnianych szyb nie posiada takiej luki???
Nie ręczę za FORD Europe, ale z tego co widziałem, to takiej luki mieć nie powinieneś, mając nie przyciemnione szybyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem