View Single Post
Stary 14-11-2020, 21:30   #22
BLACKYLUC
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 18-05-2020
Skąd: Neuekirchen-Vöden
Model: mondeo MK IV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2013
Postów: 18
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

Nie mniej jednak, muszę zauważyć z przykrością, że niestety cudowna idea wspólnoty łączącej w grupę ludzi zainteresowanych wspólnym tematem, to tylko frazes w tym klubie. Przykre lecz prawdziwe. Zamiast wzajemnie się wspierać i pomagać, jak głosi sama idea tegoż forum, to "bardzo uprzejmi do pomocy Klubowicz" patrzą tylko na to aby atakować innych mniej doświadczonych zamiast służyć radą i pomocą oraz dorobić się na błędach innych. Jednak pamiętam słowa moich mentorów i teraz mądrzejszy o kolejne doświadczenia, krocze dalej do przodu. Informacja dla dorobkiewiczów 1300 € przeszlo Wam koło nosów. Informacja dla "uprzejmych do pomocy" (czyt: w du****e uprzejmi) już sobie poradziłem z kłopotami i wiem co muszę zrobić aby było ok wystarczyło sprawdzić, po sznurku do kłębka, co jest nie ta i jutro już Jadziemy z rodziną na spacerek, a mój syn cieszy się na wyjazd bo będzie mógł pojeździć na rowerze z tatą. Pozdrawiam wszystkich i wymeldowuje się z tego towarzystwa ponieważ nie warte jest posiecania czasu.
Dziękuję za pomoc i wsparcie wszystkim, którzy podeszli do mojego kłopotu poważnie.
Z wyrazami szacunku
Łukasz Z.
BLACKYLUC jest offline   Odpowiedź z Cytatem