View Single Post
Stary 11-04-2024, 18:56   #5
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,517
Domyślnie Odp: Instrument w bagażniku

Cytat:
Napisał Chechen-Wolf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W instrukcji wszystko opisane z pełnym rozmiarem koła zapasowego. Ja mam mały rozmiar koła zapasowego
[...]
W innych modelach Forda - podnośnik był taki sam,
bez względu czy mamy koło pełne czy dojazdówkę

Obstawiam, że w przypadku kolegi - mocowanie podnośnika będzie takie samo.

Na pewno Ford nie podnosił sobie kosztów produkcji i nie stosował róznych rozwiązań zależnie od rodzaju koła zapasowego

2) W instrukcji do Fusiona po lifcie

https://www.ford.pl/content/dam/guxe...rda_Fusion.pdf

nie ma rysunku tylko opis słowny na stronie nr 128, że podnośnik jest w kole zapasowym => przez cały okres produkcji Fusiona tego nie zmienili

Cytat:
Napisał slawomirro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[...]
Jak to jest trzymane?
[...]
Witam
Myslalem że wstawię zdjęcia ale nie mogę znaleźć więc opiszę

1) W Castoramie albo Media Markt kupiłem taśmę rzepową dwustronną,
która była opisa jako taśma to spinania kabli elektrycznych np. przy TV czy komputerze
Taśma z jednej strony jest "szorstka", a z drugiej "ostra" - tak więc dany odcinek taśmy zapina się "sam z sobą"
W tapicerce bagaznika, za pomocą noża do tapet naciąłem szczeliny w które wsunąłem odcinki tej tasmy i po jednej stronie zamocowalem trójkąt a po drugiej gaśnicę
Jeździ to już kolejny rok i nic się nie odrywa

2) Odnośni apteczki
a) apteczki materiałowe
- albo mają zamocowane fabryczne rzepy "szorstkie"
- albo mają te rzepy w zestawie do samodzielnoego przyczepienia
b) do apteczki plastikowej, można w Castoramie kupić rzep samoprzylepny
Przyklejasz do apteczki rzep "szorstki" - ja dodatkowo wypaliłem szpilką dodatkowe otworki, przez które zamocowałem rzep to apteczki, cienkimi kawałkami drutu

Apteczki z rzepem trzymają się każdego fragmentu wykładziny bagażnika

[DODANO]

rzep dwustronny (z jednej strony gładki, a z drugiej szorstki)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


rzep samoprzylepny

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


apteczka z doklejonym rzepem

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 11-04-2024 o 19:45
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem